Luksusowa Willa

304 m²

Powierzchni zabudowy

1000 m²

Powierzchni działki

Inwestor

Prywatny

Realizacja

2016

Dom jednorodzinny, położony w jednej z najpiękniejszych dzielnic Wrocławia - Klecinie. SolidEstate zajęło się kompleksową obsługą tej inwestycji w ramach kompleksowej umowy Projektuj + Buduj - począwszy od procesu projektowania, poprzez uzyskanie pozwolenia na budowę, nadzór nad budową aż po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

Aktualnie w sprzedaży

Unikatowe domy w centrum Ołtaszyna

PENTHOUSE Ołtaszyn to kameralne osiedle składające się z domów w zabudowie szeregowej, zlokalizowanych na południu Wrocławia, w samym centrum prestiżowego Ołtaszyna. Domy zaprojektowano nadając każdemu z nich indywidualny charakter, inspiracją w procesie tworzenia były proste formy modernistyczne oraz architektura Werkbundu.

PENTHOUSE
OŁTASZYN

SolidEstate sp.j. dołożyła wszelkiej staranności, aby przedstawione na stronie www informacje były precyzyjne oraz kompletne. Jednakże ze względu na sam charakter przedsięwzięcia oraz upływ czasu część z informacji może nie być już aktualna lub dokładna. SolidEstate sp.j. nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania informacji zawartych na stronie www przez jej użytkowników. SolidEstate sp.j. zastrzega sobie prawo zmiany całej treści serwisu www. Wszelkie wizualizacje, standardy, mapy, określenia czasów dojazdu i pozostałe informacje mają jedynie charakter poglądowy i mają służyć zapoznaniu się w ogólnym zarysie z prowadzonymi inwestycjami. Nie stanowią również jakiegokolwiek zobowiązania do działania lub zaniechania działania przez SolidEstate sp.j. Wszystkie zobowiązania wobec użytkowników serwisu www, w szczególności będącymi klientami SolidEstate sp.j., zawarte są tylko i wyłącznie w indywidualnej umowie z klientem. Przedstawione w serwisie www informacje, w szczególności ceny oraz standard wykonania budynku, nie mają charakteru oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.