image

Komfortowe rozwiązania funkcjonalne w połączeniu z najlepszymi rozwiązaniami technicznymi i najwyższej klasy materiałami tworzą unikalną przestrzeń do życia na wrocławskich Wojszycach.

Wybierz dom Lokalizacja Atuty inwestycji Budynek Galeria

Unikatowe domy na Wojszycach

Gerberowa, to kameralne osiedle składające się z energooszczędnych domów dwulokalowych, zlokalizowanych na południu Wrocławia, w samym centrum prestiżowych Wojszyc.


Domy zaprojektowano nadając każdemu z nich indywidualny charakter, inspiracją w procesie tworzenia były proste formy modernistyczne oraz architektura Werkbundu. Komfortowe rozwiązania funkcjonalne w połączeniu z najlepszymi rozwiązaniami technicznymi, dużymi przeszkleniami i najwyższej klasy materiałami tworzą unikalną przestrzeń do życia.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem inwestycji, a w nim rozkłady pomieszczeń oraz nasz standard wykończenia.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem inwestycji, a wnim rozkłady pomieszczeń oraz nasz standard wykończenia.

Wybierz swój dom

Aby poznać wszelkie szczegóły, kliknij na wybraną nieruchomość aby wyświetlić kartę domu.

Obróć swoje urządzenie aby wyświetlić mapę inwestycji.

Wszędzie blisko

Lokalizacja inwestycji wśród istniejącej tkanki miejskiej sprawia, że jest to miejsce przyjazne dla życia całej rodziny. Bliskość centrum, głównych węzłów komunikacyjnych, szerokiej gamy usług oraz szkoły i przedszkola doceni każdy z domowników.

Szkoła Podstawowa — 350m

Przedszkole — 650 m

Poczta Polska — 1200 m

Szpital — 2200 m

Dworzec Główny PKP — 4900 m

Plac Dominikański — 6100 m

Atuty inwestycji

Każdy z lokali posiada 150 m² starannie przemyślanej powierzchni, obejmującej dwie kondygnacje mieszkalne. Modernistyczna bryła obiektu, charakteryzująca się płaskim dachem, pozwoliła na uzyskanie pełnej funkcjonalności powierzchni piętra.

Z uwagi na zastosowane rozwiązania konstrukcyjne, możliwa jest swobodna aranżacja pomieszczeń piętra, gdzie praktycznie wszystkie ściany wewnętrzne można przebudować lub usunąć.

W każdym z lokali zaprojektowano dwie łazienki, z możliwością zaaranżowania trzeciej. Na piętrze zlokalizowano przestronny salon łazienkowy o powierzchni 11 m² doświetlony dwoma, energooszczędnymi oknami. Dzięki temu uzyskano unikalną, jasną przestrzeń, umożliwiającą wykorzystanie najnowszych trendów architektury wnętrz oraz niezwykły komfort użytkowania. Łazienkę na piętrze można również podzielić na dwie w pełni funkcjonalne łazienki, jedną przynależną bezpośrednio do głównej sypialni i drugą, dostępną dla pozostałych pokoi na piętrze. Funkcjonalnie zaprojektowana mniejsza łazienka na parterze to możliwość zapewnienia pełnego komfortu gościom przy zachowaniu intymnego charakteru przestrzeni.

Na piętrze zlokalizowano cztery doskonale przemyślane sypialnie o powierzchniach i usytuowaniu ścian działowych zapewniających pełną wygodę użytkowania. Główna sypialnia posiada prywatną garderobę. Wszystkie sypialnie posiadają panoramiczne przeszklenia „od podłogi do sufitu“, o wysokości 270 cm.

Gerberowa wyposażona jest w niskotemperaturowe ogrzewanie podłogowe w każdym z pomieszczeń. Takie rozwiązanie cechuje się wysokim komfortem użytkowania oraz niezaburzoną grzejnikami aranżację przestrzeni. Niskotemperaturowe ogrzewanie podłogowe podgrzewa posadzki do temperatury pokojowej, tak iż ciepło jest ledwo wyczuwalne. To również rozwiązanie idealne dla alergików gdyż nie występuje cyrkulacyjny ruch powietrza wywołany przez rozgrzane do ok. 60 stopni Celsjusza tradycyjne grzejniki, montowane na ścianach. Z uwagi na niską temperaturę nie dochodzi również do zjawiska suchej destylacji pyłów organicznych charakterystycznej dla ogrzewania grzejnikowego podczas których mogą wydzielać się drażniące substancje jak amoniak.

Duże, panoramiczne przeszklenia są nieodłącznym elementem nowoczesnej architektury. Unikając obecnych na rynku kompromisów i uproszczeń zdecydowaliśmy się na stolarkę aluminiową, uzyskując tym samym możliwość wykonania okien na całą wysokość pomieszczeń i montażu tafli szkła o wymiarach niespotykanych na rynku deweloperskim. We wszystkich sypialniach oraz w salonie zaprojektowaliśmy trzyszybowe przeszklenia od podłogi aż po sufit. W salonie zaprojektowaliśmy okno ogrodowe o długości 6 m i wysokości 2,75 m,. Ponadto każdy dom inwestycji Gerberowa w standardzie wyposażony jest w elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne we wszystkich oknach.

Gerberowa to rozwiązania techniczne przemyślane tak, aby zapewnić użytkownikom maksimum komfortu. Instalację ciepłej wody wyposażyliśmy w wydajną pompę cyrkulacyjną zapewniającą dostęp do ciepłej wody zaraz po odkręceniu kranu, co jednoznacznie poprawia komfort użytkowania jak i wpływa na oszczędność zużycia wody.

Wentylacja mechaniczna ma za zadanie prowadzić ciągłą wymianę powietrza w domu, zapewniając uczucie przewietrzenia i świeżości przez cały czas, co pozytywnie przekłada się na komfort życia w domu. Zadaniem wbudowanego odzysku ciepła (rekuperatora) jest zapewnienie aby proces wentylacji odbywał się w jak najbardziej energooszczędny sposób, „przekazując” temperaturę wywiewanego powietrza dla powietrza nawiewanego, dzięki temu nie ma możliwości niekorzystnego wychłodzenia pomieszczeń. W opcji istnieje możliwość montażu elektro-jonizacyjnego filtra antysmogowego, który umożliwia filtrację 99,95% cząstek stałych, a co za tym idzie wyeliminowania smogu w całym domu.

Dopełnieniem ekologicznych rozwiązań jest bezobsługowa pompa ciepła Mitsubishi®, światowego lidera w tej dziedzinie. Efektem jej zastosowania jest oszczędniejsza i wydajniejsza praca, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie. Dzięki temu rozwiązaniu nie musicie się Państwo martwić o wycieki gazu, a dodatkowo zastosowanie pompy ma korzystniejszy wpływ na środowisko i zmniejsza zjawisko smogu w mieście.

Nasze lokale w standardzie wyposażamy w instalację fotowoltaiczną o mocy 4kWp. Na życzenie klienta instalację możemy rozbudować o kolejne kWp. Zastosowanie instalacji fotowoltaicznej przy jednoczesnym ogrzewaniu domów pompami ciepła stanowi doskonałą kompozycję ograniczającą koszty użytkowania do minimum.

  • 150 m² powierzchni

  • Trzy łazienki

  • Cztery sypialnie

  • Ogrzewanie podłogowe w całym domu

  • Duże przeszklenia

  • Instalacja wody ciepłej z cyrkulacją

  • Wentylacja mechaniczna z rekuperacją

  • Nowoczesna pompa ciepła

  • Instalacja fotowoltaiczna w standardzie

Wykończenie pod klucz

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w zakresie realizacji wykończenia pod klucz podjęliśmy współpracę z wiodącymi pracowniami architektury wnętrz we Wrocławiu. Wykończenie pod klucz jest usługą, która zapewnia kompleksowe zarządzanie procesem od fazy projektu po umeblowanie.


Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami aranżacji naszych wnętrz oraz bogatym portfolio pracowni.

image

Swoboda aranżacji

Na etapie tworzenia projektu architektury i konstrukcji budynku wzięliśmy pod uwagę fakt, iż każdy z nas różni się pod względem potrzeb, które dodatkowo ewoluują wraz z upływem czasu.

Zastosowanie monolitycznych stropów o dużej nośności pozwoliło nam na ograniczenie występowania ścian nośnych do minimum, a większość ściany działowe parteru i piętra może zostać przebudowana lub usunięta na życzenia inwestora przed odbiorem budynku, lub we własnym zakresie, w przyszłości, kiedy zmianie ulegną Państwa oczekiwania lub potrzeby.

Przestronny salon z kuchnią

Kuchnia jest sercem domu. Połączona powierzchnia salonu i kuchni daje łącznie 48 m² zapewniając możliwość pełnego wyposażenia we wszystkie, niezbędne elementy. Duża przestrzeń i szerokość kuchni umożliwia montaż wyspy kuchennej lub barku z siedziskami idealnymi do porannych rozmów przy kubku ciepłej kawy. Nadblatowe, panoramiczne okno w kuchni o szerokości 2,5 m zapewnia doskonałe doświetlenie blatów roboczych o łącznej długości nawet 8 mb. Dodatkowym atutem kuchni jest możliwość jej aranżacji na różne sposoby, od wydzielonej kuchni aż po kuchnię otwartą z przynależną jadalnią. Przykłady możliwych aranżacji znajdują się w katalogu inwestycji.

Sypialnia główna z garderobą

Główną sypialnię zaprojektowano w sposób umożliwiający swobodne ustawienie komfortowego, dwuosobowego łóżka wraz ze stolikami nocnymi oraz wygodnego fotela lub komody. Ściana naprzeciw łóżka uzbrojona została w niezbędne okablowania RTV oraz gniazdowe internetowe do montaż telewizora. Sypialnia połączona jest z prywatną garderobą mogącą pomieścić głębokie szafy, a całość dopełni możliwość wydzielenia dedykowanej łazienki, tworząc przestrzeń niezależną od reszty domu.

Strefa wejściowa

Strefa wejściowa to prestiż i wizytówka każdego domu. Strefę wejściową podkreśla oświetlenie zewnętrzne w formie nowoczesnych lamp ogrodowych w standardzie, oraz dyskretne iluminację powierzchni elewacji z przodu i z tyłu. Zastosowaliśmy również szerokie drzwi wejściowe z naświetlem bocznym o łącznej szerokości 180 cm i wysokości 270cm, z pochwytem ze stali nierdzewnej, podkreślającym nowoczesny i wysublimowany charakter domu.

Taras na dachu

Opcjonalny taras na dachu to możliwość stworzenia dodatkowej przestrzeni do relaksu i wypoczynku. Taras to doskonałe miejsce do śniadania na wysokości, kąpieli słonecznych za dnia, jak i jedyne w swoim rodzaju miejsce na wieczorną kolację z przyjaciółmi. 30 m2 jego powierzchni zapewni wystarczającą przestrzeń na stworzenie własnego, przytulnego miejsca.

Kominek

Opcjonalnie, w salonie zlokalizowano miejsce przeznaczone do montażu nowoczesnego kominka. Jego klimat, nie tylko zimową porą, wprowadza do pomieszczenia ciepło i blask, oraz unikatową atmosferę relaksu.

Odkurzacz centralny

Nasze domy opcjonalnie możemy wyposażyć w instalację odkurzacza centralnego. Koniec z noszeniem odkurzacza po schodach i poobijanych narożników ścian, a nasz dom wolny będzie od kurzu wydostającego się z normalnych odkurzaczy, ponieważ jednostka odkurzacza centralnego wydmuchuje brudne powietrze na zewnątrz budynku.

Zagospodarowanie terenu

OJakość, prestiż i komfort osiągnąć można wyłącznie przy kompleksowej realizacji każdego z elementów inwestycji oraz dbałości o najdrobniejszy szczegół. Wbrew trendom panującym na rynku Gerberowa w standardzie zawiera pełne zagospodarowanie terenu, oświetlenie elewacji i dojść do budynku z zastosowaniem lamp o nowoczesnej formie, a także podejścia i podjazdy z naturalnej kostki granitowej. Dodatkowo zrealizowane zostaną nasadzenia roślinności, a powierzchnia biologicznie czynna obsiana zostanie trawą. Podziemne, dyskretne pojemniki na odpady zlokalizowane zostały przy wjeździe na teren inwestycji, co dodatkowo podnosi estetykę osiedla.

Dom energooszczędny

Niskie zużycie energii pierwotnej to jeden z naszych priorytetów. W naszej inwestycji zastosowaliśmy szereg rozwiązań, które, choć niewidoczne na pierwszy rzut oka, istotnie obniżają zużycie energii eliminując tzw. mostki termiczne.


Zewnętrzne rolety okienne posiadają dodatkową izolację termiczną Aluthermo Quattro®. Ogrzewanie podłogowe, zainstalowane w każdym z pomieszczeń (również w garażu) zasilane jest z pompy ciepła powietrze-woda marki Mitsubishi®, wraz z dodatkowym zasobnikiem na wodę.

Wizualizacje